Wytworna i współczesna moda dla kobiet dojrzałych

Stylowa oraz nowoczesna moda dla pań dojrzałych
50-tka na karku to perfekcyjny czas do powtórnej oceny osobistej garderoby.

o kobietach

Nasze ciała, twarze oraz styl życia zmieniły się na powierzchni dziesięcioleci. Niemniej jednak nasze wybory traktujące mody nie zawsze za tym nadążały. Jednakże zapomnij o stałych zasadach! Potrzebujesz tylko kilku wskazówek, aby posiadać olśniewający styl i czuć się poprawnie we własnym, dojrzałym ciele. Poniżej mieści się główna lista bazowych wskazówek dla kobiet, które pragną w tym wieku wyglądać elegancko, energicznie, młodzieńczo i należycie.

Co powinno się znaleźć w szafie kobiety dojrzałej?
Mroczne jeansy, najporządniej ze średnim stanem z obszywanym brzegiem pozostawiającym miejsce na botki to must have – tym o wiele bardziej, że to alternatywa obuwia na niemal każdą okazję. Zakładając je upewnij się, że dżinsy poprawnie przylegają (z niedużą rozciągliwością) do pośladków i bioder. W razie wymogu – załóż pasek. Ciemne jeansy z prostymi nogawkami oraz średnim stanem to druh damy w każdym wieku, a już na pewno w szafie kobiety dorosłej.
Dobrana kurtka też powinna się odkryć w Twojej szafie. Czerń jest najbardziej uniwersalna, jednakowoż należy również wziąć pod uwagę kolor granatowy oraz beżowy. Noś ją do dżinsów, spódnic, sukni, spodni – wszystkiego! Przyda Tobie się w szafie również czarna ołówkowa spódnica – wybór wszechstronny, gustowny oraz zaskakująco pochlebny, bez względu na rozmiar. Noś ją na umowną okazję i upewnij się, że jest lekko ciągliwa oraz drapowana, jakkolwiek nie jest ciasna. W połączeniu z czarnymi rajstopami i botkami lub też lakierowanymi czółenkami będzie prezentować się modnie i szykownie.