Odpoczynek z partnerem lub z przyjaciółką?

Wczasy z partnerem lub z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa lub Twoi zbzikowani oraz śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć walory i defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – walory
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu lub też pokrewnych okolicznościach – dużo ludzi odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, że macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To też całe bezmiar świetnego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w końcu towarzysze są o wiele bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – atuty
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak w pewnych momentach niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco dosadne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o do perfekcji gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.